HAKKIMIZDA

Lebib Yalkın Akademi

1953 yılında Karaköy Salıpazarı’nda başlayan ve  66 yıldır süren yolculuğumuza, Sayın Lebib Yalkın’ın ailesine ve tüm çalışanlarına aşıladığı dürüstlük, itibarlı olma, çok çalışma ve kaliteden asla ödün vermeme değerleriyle ilerlemeye devam ediyoruz. Üçüncü kuşak olarak, bir taraftan asli işimiz olan mevzuat yayıncılığını sürdürüyor, diğer taraftan ise uzun zamandır gerçekleştirmekte olduğumuz eğitimleri “Lebib Yalkın Akademi” çatısı altında büyüterek geliştirmeyi hedefliyoruz.

Amacımız, bireysel ve kurumsal müşterilerimiz için yüksek değer ve kalite teşkil eden eğitimler sunmaktır. Bu doğrultuda, profesyonel hayatta kendini geliştirmek ve değişimi takip etmek isteyen tüm müşterilerimize yönelik eğitim programları hazırlamaktayız.

Bireysel müşterilerimize yönelik hazırlamış olduğumuz programların yanı sıra, kurumsal müşterilerimiz için de değişen piyasa koşullarına veya ihtiyaçlarına göre farklı eğitim programları tasarlamakta ve sunmaktayız.

Yıl içinde gerçekleştirilecek olan standart eğitimlerin tamamı önceden duyurulmaktadır. Talebe bağlı olarak açılan eğitimlerin zamanlaması ise, karşılıklı olarak planlanmaktadır. 

Bilmenizi isteriz ki, kendi uzmanlık alanlarında Türkiye’nin en iyi eğitmenleriyle ve kurumlarıyla işbirliği içinde çalışarak, katılımcılarımıza en yüksek kalitede hizmet sunmaktayız. Her yıl yaklaşık 60’ın üzerinde eğitim programı ile bireylerin ve kurumların geleceğine katkıda bulunmaya devam edeceğiz.

.