Lebib Yalkın Akademi
26 Nisan 2021 - 11 Mayıs 2021
17:00-23:00
1782 TL+KDV
Kayıt Olun

EĞİTİM BAŞVURU FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli):

Epostanız (gerekli):

Telefon No: (gerekli)

Firma Adı:

TC Kimlik No:

Görevi:

Eğitim Grubu:

Mesajınız:

Ticaret Hukuku Arabuluculuk Eğitimi

TİCARET HUKUKU ARABULUCULUK EĞİTİMİ (Online – CANLI)


Eğitimin Amacı:

Ankara Medipol Üniversitesi ile ortak olarak düzenlediğimiz Ticaret Hukuku Arabuluculuk Eğitimlerimize katılarak Arabulucu olmak için gerekli olan 74 saatlik eğitiminizi tamamlayabilirsiniz. Eğitimlerimiz online ortamda Canlı olarak düzenlenmektedir.

Eğitimler Ankara Medipol Üniversitesi tarafından Arasis üzerinden online olarak düzenlenmektedir. Katılımcılara Ankara Medipol Üniversitesi tarafından sertifika verilmektedir.

Talep yoğunluğundan dolayı adaylar ödeme tarihine göre sınıflara yerleştirilecektir.

 


Önemli Bilgiler

Eğitim Ücreti: 1.800 TL (KDV dahil)

*** Sınıflar 30 kişilik olacak olup kesin kayıt sırasına göre kontenjan belirlenecektir. Eğitim grupları 30 kişi ile sınırlı olduğu için, Adaylar sınıflara Ödeme tarih ve saatine göre ( Erken Ödeme ) sınıflara yerleştirilecektir. Başvuran adaylar sonraki tarihlerde düzenlenecek eğitimlerde bildirilecek ve kabul edilecektir.

*** Gruplar oluşturulup onaya gönderildikten sonra Gruplar arası geçiş yapılamamaktadır.

Ticaret Hukukunda Arabuluculuk Uzmanlık Eğitimi süresince verilen ders ve çalışmalara katılım zorunludur. Eğitim panelinde derslere atılan adayların, derslere devam durumu takip edilecek ve derslerin 1/12’sine devam etmeyen adaylara sertifika düzenlenmeyecektir.

Ticaret Hukukunda Arabuluculuk faaliyetinin yürütülmesi ile ilgili teorik ve pratik bilgileri içeren Arabuluculuk uzmanlık eğitimini sadece sicile kayıtlı arabulucular alabilir.

Ödemenizi yaptıktan sonra dekontunuzu akademi@lebibyalkin.com.tr adresine göndermeniz gerekmektedir.

EĞİTİM PROGRAMLARI:

Hafta İçi Akşam Grupları

26 Nisan – 11 Mayıs 2021 (17:00-23:00)

Hafta Sonu Grupları

2 Mayıs – 6 Haziran (10:00-19:00)

 

ÖNEMLİ DUYURU:

1. Üniversitemiz Mütevelli Heyeti Kararıyla; Sürekli Eğitim Merkezi bünyesinde eğitim alan katılımcıların, eğitim başlamadan önce bildirmek koşuluyla ve eğitime katılmaması halinde eğitim ücretinin %10’u kesilerek iade yapılacaktır. Eğitimin başlamasından sonra hiç bir suretle eğitim ücreti iadesi yapılmamaktadır.

2. Üniversite  eğitimleri başka bir tarihe erteleyebilme ve iptal edebilme hakkına sahiptir.  Önemle duyurulur.

 


Benzer Eğitimler: