Devrim Ersoz
Lebib Yalkın Merkez Ofis, 4.Levent, İstanbul
Yakında
Kayıt Olun

]

EĞİTİM KAYIT FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli):

Epostanız (gerekli):

Telefon No: (gerekli)

Firma Adı:

Abone No:

Görevi:

Mesajınız:

Eğitim Yeri

NLP ile Müzakere Eğitimi

Eğitimin Amacı:
NLP eğitimimizde, katılımcıların verimli bir müzakerenin temel ilkelerini öğrenmeleri, fikirlerini kabul ettirebilme, etkileme ve ikna etme becerilerini geliştirebilmeleri amaçlanır.
Katılımcı Profili:
Hukuk Bürosu Yöneticileri, Avukatlar, Hukukçular, Arabulucular, Mali Müşavirler, Satış Pazarlama Yöneticileri ve Üst Düzey Yöneticiler

İletişim halinde olduğumuz kişilere istediklerimizi zorlamadan ve zorlanmadan kabul ettirebilmek bize önemli bir avantaj kazandırabilir.
NLP, tüm çalışanlara ikna ve müzakere teknikleri alanında benzersiz ve etkili ipuçları sunuyor. Bu eğitimde, özellikle son dönemde önem kazanan arabuluculuk konusunda ve hayatın her alanında etkili bir müzakereyi yürütmenin, bu kapsamda iş ilişkilerinizde fark yaratarak daha da başarılı sonuçlar elde etmenin yollarını deneyimleyeceksiniz.

Eğitim Kapsamı:

 • Müzakere nedir ne değildir?
 • Hukukçular açısından müzakerenin önemi
 • Arabuluculuk ve müzakerenin farkı
 • Müzakere ile arabuluculuk
 • Uyuşmazlıklarda müzakere
 • Müzakerede kişilik analizi
 • Çatışma yönetimi
 • İletişim metodolojisi olarak NLP
 • NLP’nin ikna ve müzakere için kullanımı
 • Meta kalıplar ve hipnotik dil kullanımı
 • Davranış kalıplarına göre müzakere
 • Etkili müzakere yönetimi
 • Etkin dinleme ve soru sorma becerileri
 • İknanın dinamikleri
 • İkna taktikleri
 • Hukuksal konulara özel hazırlanmış vaka çalışmaları

Bu programa katılanlara Lebib Yalkın tarafından hazırlanmış sertifika verilecektir.
Lebib Yalkın Abonelerine %15 indirim uygulanacaktır.
Öğle yemeği, çay-kahve ikramları ve atıştırmalıklar katılım bedeline dahildir.
Katılımcılara 1 aylık ücretsiz
MEVBANK – mevzuat ve içtihat programı – kullanımı hediye edilecektir.
Katılımcı sayısı sınırlıdır; başvuru sırasına göre ön kayıt yapılacaktır.

Eğitimci:
Devrim Ersöz
İktisat alanındaki lisans ve yüksek lisans eğitimini takiben, profesyonel iş hayatına bilişim sektöründe adım atan Devrim Ersöz, 1997’de Doğan Hayat Sigorta A.Ş.’de (BNP Paribas Cardif Emeklilik) sigortacılık kariyerine başlangıç yaptı. 1998 yılında çalışmaya başladığı Commercial Union Hayat Sigorta’da (AvivaSA) aktif saha satışında görev aldıktan sonra en son Satış Müdürü olarak görev yapan Ersöz, 2003 yılında Sabancı Grubu Şirketi olan AK Emeklilik’e (AvivaSA) geçti. AK Emeklilik’te sırasıyla Eğitim ve Kalite Uygulamaları ile Satış Destek Uzmanlığı ve Pazarlama Bölümleri’nde yöneticilik yapan Devrim Ersöz, 2007-2009 yılları arasında İngiliz CPP Group Plc’nin kuruluşu olan CPP Türkiye’de Pazarlama Müdürü olarak görev yaptı. Ersöz 2009 yılında katıldığı ERGO Sigorta Grubunda ERGO Sigorta ve Emeklilik Satış Hizmetleri Şirketinde 2011 yılı sonuna kadar Sırasıyla Satış Destek Grup Müdürü ve Satıştan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak 300 kişilik bir organizasyonun yönetiminde bulundu. Uzmanlıkları arasında satış ve pazarlama yönetimi, eğitim, kişisel gelişim, stratejik planlama, iş geliştirme ve proje yönetimi bulunmaktadır.

Profesyonel kariyeri süresince Sigorta Satış Ekipleri, Bireysel Emeklilik Aracıları, Satış Yöneticileri, Acenteler, Banka Şube Personeli, Çağrı Merkezi Çalışanları, Üniversiteler ve İş Dünyasından katılımcılar olmak üzere binlerce kişiye eğitim veren Ersöz, aynı zamanda Marmara Üniversitesi Sigortacılık bölümünde misafir öğretim üyesi olarak bulunmuştur. Devrim Ersöz halen özel satış ve yöneticilik eğitimleri vermekte çeşitli Üniversiteler ve özel Micro MBA programlarında misafir öğretim üyeliği, danışmanlık ve köşe yazarlığı yapmaktadır.
Amerika Birleşik Devletlerinde Yetişkin Eğitimi üzerine eğitim alan Devrim Ersöz çok satanlar listesine girerek 4 baskı yapan “Ezber Bozan Satış Teknikleri” ve “Pembe Fil” isimli kitapların yazarıdır.
American Society for Training & Development (ASTD) üyesi ve  INLPTA  (International Neuro-Linguistic Programming Trainer’s Association) akreditasyonunda NLP Pratisyenidir.


Benzer Eğitimler: